ایجاد بستر های نرم افزاری رسانه های اجتماعی خصوصی توسط Blockchain بدون سانسور امکان پذیر است

آموزش بلاک چین

به نظر می رسد که برنامه های کاربردی فناوری Blockchain در همه جا در حال افزایش است. فن آوری بلکچین از املاک و مستغلات تا امور مالی و تغییرات آب و هوا به برنامه های قطار تبدیل شده است به راه حل برای بسیاری از مسائل جامعه مدرن. در حال حاضر تکنولوژی Blockchain ممکن است در دنیای رسانه های اجتماعی نیز باشد.

مشکلات اجتماعی

رسانه های اجتماعی قول دادند که مصرف کنندگان با روش سانسور رایگان ارتباط برقرار کنند. بستر های نرم افزاری مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام به عنوان وسیله ای برای تعامل مستقیم با مصرف کنندگان طراحی شده اند. با این حال وعده داده نشده است. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای سانسور می شوند ، هم به صورت داخلی و هم از طریق تنظیمات دولتی.

حریم خصوصی نیز یک نگرانی عمده است ، زیرا کاربران متوجه شده اند که رسانه های اجتماعی از محتوا برای ترافیک و سود استفاده می کنند. به جای محافظت از مصرف کنندگان ، رسانه های اجتماعی اجازه می دهند که حریم خصوصی کاهش یابد تا سودآوری پلتفرم افزایش یابد. کاربران دیگر در کنترل کسانی نیستند که محتوای آنها را ببیند یا چگونه درآمدزا شود.

هر دوی این مشکلات ناشی از ماهیت متمرکز رسانه های اجتماعی است. از آنجا که این رسانه ها به غول های شرکت تبدیل شده اند، ساختار متمرکز آنها یک مکان واحد را فراهم می کند که در آن داده ها برای کاربران به راحتی قابل استفاده و به راحتی سانسور می شوند.

مبارزه با غول ها

تکنولوژی Blockchain موقعیت منحصر به فردی برای مقابله با هر دو این مسائل است. تکنولوژی Blockchain با ناکارآمدی رسانه های اجتماعی شرکت های بزرگ، مرکز هک سانسور و نشت حریم خصوصی را حذف می کند.

رسانه های اجتماعی بر روی یک حساب کاربری غیر متمرکز نظیر به peer اجازه می دهد تا کاربران به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. از آنجا که اطلاعات در Blockchain است، کاملا امن است، حذف مسائل مربوط به حریم خصوصی.

علاوه بر این، انتقال رسانه های اجتماعی به بلوک چینی اجازه می دهد تا عدم تمرکز، ایجاد یک پلت فرم رایگان بدون سانسور که در آن کاربران می توانند بدون حکمرانی شرکتی بیان کنند. چنین سیستمی می تواند به آنچه رسانه های اجتماعی ارائه می دهد، برسد.

یک شرکت، onG.socials ، یک سیستم رسانه ای غیر متمرکز را ایجاد می کند که کاربران می توانند به تمامی رسانه های اجتماعی خود از یک منبع غیر متمرکز و مطمئن دسترسی داشته باشند. موسس کریستوفر کرامر گفت:

“Blockchain در حال تبدیل رسانه های اجتماعی از طریق تکنولوژی انعطاف پذیر، سمبلی جهانی است که هر فرد را در کنترل اطلاعات و کسب درآمد بدون نیاز به کنترل از بالا به پایین” قرار می دهد. “

Blockchain و اقتصاد توجه

Blockchain همچنین عدم تمرکز ما چگونه توجه “. توجه مصرف کنندگان در حق بیمه است. آژانسهای تبلیغاتی، وبسایتها و رسانههای اجتماعی همه به دنبال ترافیک هستند تا درآمد را افزایش دهند، در حالی که کاربران با چند گزینه برای کسب درآمد از محتوای آنها باقی میمانند.

سیستم های متمرکز سود خود را از توجه مصرف کنندگان حفظ می کنند، در حالی که کاربران خود قادر به پیدا کردن راه های کسب درآمد از محتوای خود به غیر از فروش فضای تبلیغاتی نیستند. محتوای خود متعلق به پلت فرم متمرکز و متعلق به آن است.

فناوری Blockchain ممکن است یک راه حل ساده برای این مشکل ارائه دهد. با ایجاد یک پلتفرم که به کاربران اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند نه از طریق توپی، سیستم عامل هایی مانند WildSpark.me از Synereo سود خود را به کاربر منتقل می کنند.

با ایجاد نشانه های داخلی، این سیستم عامل جدید Blockchain طراحی شده است تا انگیزه کاربران و حذف سانسور را انجام دهد. مصرف کنندگان به طور کامل کنترل آنچه دارند به اشتراک می گذارند و چگونه از آنچه که آنها به اشتراک گذاشته اند سود می برند.

توانایی فن آوری Blockchain برای جایگزینی شرکت های متمرکز با ماشین آلات و گسترش هر دو محتوا و سود به کاربران، ممکن است یک طوفان کامل برای اختلال در رسانه های اجتماعی جدید ایجاد کند.

Blockchain و جرم و جنایت دیجیتال

آخرین جزء حفظ حریم خصوصی و مقاومت سانسور که باید مورد توجه قرار گیرد جرم و جنایت دیجیتال است. در حالی که بسیاری از کاربران به سادگی به دنبال یک سیستم هستند که به آنها اجازه می دهد بدون سانسور متمرکز ارسال و به اشتراک بگذارند، دیگران ممکن است از سیستم blockchain برای فعالیت جنایی استفاده کنند .

خطرات مرتبط با جرایم اینترنتی واقعی هستند و رسانه های اجتماعی به یک عامل محرک جنایتکار تبدیل شده اند.81٪ از جنایات اینترنت از طریق رسانه های اجتماعی انجام می شود، به این معنا که امنیت تکنولوژی Blockchain در حقیقت می تواند مانند انتقال روباه به کلیدهای هدایا باشد.

با این حال، در حالی که تکنولوژی Blockchain ارسال پست های بدون سانسور را برای کاربران فراهم می کند، ایجاد ساختارهای انگیزشی درون سیستم عامل های رسانه ای ممکن است مشکل سایکوزی را حل کند. با استفاده از رمزنگاری داخلی برای پاداش پست های “خوب” و حذف “بد” بر اساس اطمینان، سیستم عامل هایی مانند onG.social و WildSpark ممکن است به سادگی خود را از طریق بازخورد کاربر پلیس کنند.

هر دو سیستم عامل با استفاده از نشانه های دیجیتال (onG’s onGCoin است، WildSpark AMP) برای مدیریت محتوای است. این سیستم پاداش برای کیفیت، فرض می کند که اکثریت مردم در این پلتفرم دونده های اسلحه یا خریداران مواد مخدر نیستند، و به همین ترتیب پلتفرم داخلی خود را تنظیم می کنند.

این راه حل برای محدود کردن اخبار جعلی و جرایم اینترنتی طراحی شده است. با این حال، حتی اگر روش خودکفائی نتواند، خاموش کردن AlphaBay و SilkRoad توسط نیروهای پلیس باید به ما بگوید که حتی در صورت خراب شدن منابع کافی، حتی امن ترین سیستم ممکن است خراب شود.

این که آیا این سیستم زنده است یا خیر، همچنان به عنوان تعدادی از سیستم عامل هایی که به دنبال چنین ارتباطی بدون سانسور هستند، همچنان افزایش می یابد. صرفنظر از این، تکنولوژی Blockchain به پیشرفت معنی دار در این مناطق ادامه خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *