معدن Ethereum: AMD نرم افزار جدیدی را برای بارگذاری محاسبات Blockchain راه اندازی می کند

اتریوم

 

شرکت پیشرفته میکرو دستگاه های نیمه هادی (AMD) اخیرا یک نسخه بتا از نسخه جدید نرم افزار Radeon Software Crimson ReLive Beta خود را برای راننده کارت گرافیک Compact Blockchain Compute عرضه کرده است.

بر اساس یادداشت های منتشر شده از شرکت، راننده عملکرد “Blockchain Compute Workloads” را افزایش خواهد داد، و به این ترتیب کارایی کامپیوترهای معدن ارزشیابی دیجیتالی را که از واحد پردازش گرافیکی (GPU) برای معدن استفاده می کنند، تقویت می کند.

نمونه هایی از چنین رایانه هایی که برای استخراج cryptocurrency Ethereum استفاده می شود .

راننده AMD

طبق گفته AMD، راننده آن از GPU های دسکتاپ از سری AMD Radeon HD 7700 پشتیبانی می کند و می تواند روی سیستم های 64 بیتی ویندوز 7 و 64 بیتی ویندوز 10 نصب شود.

نرمافزار بتا برای حل مسئله مربوط به اندازه گرافیتی (DAG) طراحی شده است و نه برای تقویت عملکرد بازی.

غول فناوری افزود که راننده بتا با به روز رسانی های اضافی، ارتقا یا رفع اشکالات پشتیبانی نمی شود.

پذیرش مثبت تا کنون

طبق گفته TechPowerUp ، به نظر می رسد که راننده یک راه حل موفق برای مسئله DAG است، زیرا تنها تفاوت معینی بین معادن مختلف DAG با آن وجود دارد.

به عنوان یک مقایسه، در هنگام استخراج DAG 199 با استفاده از نرم افزار جدید در مقایسه با راننده قدیمی AMD Radeon RX Vega 64 8GB (1546 مگاهرتز / 945 مگاهرتز) 81 درصد افزایش می یابد.

چندین کاربر Reddit همچنین به اثربخشی راننده جدید تایید کرده اند.

کاربر به نام “Hot-Diggity-Daffodil” ادعا کرد که میزان استخراج Ethereum خود را از 31 به 37M h / s افزایش می دهد که از نرم افزار بتا استفاده می کند.

علیرغم اثربخشی گزارش شده از راننده بتا در ارتقاء عملکرد سیستم های استخراج معادن Ethereum، این مسئله زمانی اتفاق می افتد که پلت فرم Ethereum به اثبات سهام از پروتکل موجود پروتکل کار تبدیل شود.

اگر چنین اتفاقی بیفتد، استفاده از GPU ها در معادن عملا حذف خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *