درآمد آسان از عکس‌هایی که می‌گیرید

Affiliate
شرکت کداک با بهره‌گیری از “بلاک چین” و “پول الکترونیکی” مخصوص به خود، بستری فراهم می‌کند که بتوانید در آن از عکس‌هایی که می‌گیرید درآمد دایمی داشته باشید!

کداک به تازگی گفته است که پول الکترونیکی ویژه خود را منتشر میکند.

 

شرکت KODAK همچنین در همکاری با شرکت WENN Digital بستری به نام KODAKOne ارایه میدهند. این پلاتفرم با بهره‌گیری از فناوری “بلاک چین” یک دفتر کل دیجیتالی نا متمرکز بوجود می‌آورد.

 

 

مالکیت و حقوق معنوی تک تک عکس‌هایی که در این سیستم ثبت شوند برای همیشه و همگان در دسترس خواهد بود. این داده‌ها امکان جعل و دوباره نویسی را نخواهد داشت.

 

حق بهره‌برداری از عکس‌هایی که در این پلات فرم ثبت میشود با “ارز الکترونیکی کداک” خرید و فروش خواهد شد‌.

 

پیگیری و دریافت حقوق معنوی آثار عکاسی در فضای مجازی، چالش دیرینه‌ای برای عکاسان بوده است. به گفته‌ی Jeff Clarke مدیر عامل کداک، این فناوری سرانجام میتواند چاره‌ای برای این کار باشد!

 

کداک که در دهه‌ی هشتاد، ۹۰درصد از بازار فیلم های عکاسی را در اختیار داشت در دهه ۹۰ با پیدایش و رشد عکاسی دیجیتال، با چالش‌های بزرگی روبرو شد و به اجبار بسوی فناوری‌های تازه گام برداشت. اکنون نیز با این فناوری تازه در حال برداشتن گامی بزرگ به سمت فناوری‌های آینده است.

 

تا کنون بیشتر ارزهای دیجیتال برای مصرف‌های عمومی و در رقابت با “بیت کوین” به وجود آمده‌اند، ولی به تازگی برخی ارزهای دیجیتال برای منظورهای ویژه، به وجود آمده‌اند. ارز دیجیتالی کداک نیز یکی از اینها خواهد بود.

 

فناوری “بلاک چین” نیز به سرعت راه خود را به حوزه‌های تازه، باز میکند.

 

لینک منبع خبر:

Kodak Cryptocurrency and Blockchain Ledger Will Help Photographers Protect Their Copyright

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *