استفاده ریپل از استارباکس

3 دلیل که چرا ریپل XRP در استارباکس در سال 2018 پذیرفته خواهد شد.

Affiliate

(Ripple (XRP – در سال گذشته ما ادعا کردیم که آمازون Ripple را پیش از سایر رمزنگاریهای اعتباری به کار میگیرد. از نظر ابزار خالص، هیچ ارز دیگر به همان اندازه و با مقیاس مشابه با XRP عمل نمی کند. با در حال رشد پذیرش و پتانسیل ایجاد اختلال در صنعت مالی، ارزش این را دارد که چگونه Ripple بتواند تبدیل به یک فرم عمومی تر پرداخت شود.

در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که چرا شرکت Starbucks، شرکتی که قهوه را در بیش از 75 کشور و سرزمین عرضه می کند، می تواند تا پایان سال پذیرش Ripple را پذیرش کند.

سود XRP در معاملات

Ripple هنوز هم یکی از انواع قابل استفاده از رمزنگاری در بازار است. در حالی که شرکت مادر Ripple هنوز سکه را به عنوان یک مناقصه دیجیتال شخص به فرد قرار داده است، ابزار XRP در معاملات خود به خوبی به این مورد استفاده می پردازد:

هزینه های معامله ناچیز هزینه های کنونی برای ارسال XRP بسیار پایین است و همچنان به اندازه کافی پایین است – هزینه ها اساسا وجود ندارد. 0.00001 XRP در هر معامله مصرف می شود. مقایسه آن با Bitcoin، با هزینه تقریبا 4-5 دلار، Ethereum ~ 1 دلار و Litecoin 0.30 USD. حتی اگر XRP موفق به رسیدن به هدف دور از 10 دلار در هر سکه شود، این معادل برابر با 1/100 از یک پنی در هر کارمزد است. تقریبا هیچ سناریویی امکان پذیر نیست که هزینه های XRP مانع انجام معاملات می شود. به این ترتیب، Ripple واضح ترین انتخاب برای مصرف کنندگان است که به دنبال پول کریپتوکارنسی هستند، به عنوان پول سنتی. بیایید به هزینه Bitcoin نگاه کنیم. حتی اگر Bitcoin بتواند هزینه ها را به سطح “معقول” 1 دلار در هر تراکنش برساند، هنوز هم به سرمایه گذاران متوسط، به خصوص در مقایسه با یک خرید کوچک مانند قهوه، غیرواقعی است. هیچ کس نمی خواهد 3 دلار برای یک برای یک قهوه لاته و 1 دلار در هزینه استخراج بیت کوین صرف کند.
تحت تایید 10 ثانیه Cryptocurrency برای رسیدن به توافق گسترده باید به همان میزان راحتی به عنوان ویزا دست یابد. تا زمانی که واقعیت اتفاق بیفتد، کشمکش اصلی برای داشتن و نگهداری رمزنگاری ارز، به سادگی افزایش قیمت و حدس و گمان است – که، حقیقتا گفته می شود، همه چیز با طرح پونزی متفاوت نیست. اگر تنها نشانگر صنعت رمزنگاری برای پیشرفت داشتن موج جدیدی از سرمایه گذاران خرید ارز با قیمت بالاتر از دسته قبلی است، ما آن را اشتباه انجام می دهیم. مهمات سودمند کاربردهای مهم بدون این دو ویژگی، سخت است که هر کسی را به پذیرش، استفاده و یا در مورد امکانات رمزنگاری هیجان زده کنید. هنگامی که برای قهوه پرداخت می کنید، می توانید 5-10 دقیقه (یا بیشتر) برای تایید صبر کنید. فرآیند معامله باید به همان اندازه صاف و یکپارچه باشد تا پول نقد ملموس را از جیب خود بیرون بیاورد و آن را به صندوقدار ارسال کند. Ripple زمان معامله کمتر از 10 ثانیه (با توجه به کمتر از 5 ثانیه)، که بلافاصله آنها را به مکالمه استفاده از ویزا می دهد.
اگر قصد دارید پیش بینی مسیر معکوس و تاثیر آن بر دنیای واقعی داشته باشید، ساده ترین راه برای شروع، با اصول است. چگونه این ارزها کار می کنند و چگونه کارشان را در شرایط استرس مورد آزمایش قرار می دهند؟ اکثریت بازار، به خصوص ارزهای نسل قبلی، نمیتواند در همان لحظه به همان اندازه مورد توجه قرار گیرد. Ripple یک ارز است که در حال حاضر برای خدمات پرداخت در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد.

نام تجاری رشد برای Ripple

بیت کوین مرسوم، مد روز است. شکی در مورد آن وجود ندارد. با وجود گسترش FUD از وال استریت، CNBC و دیگر رسانه ها که از یک حباب بالقوه سبب می شوند، Bitcoin ذهن بسیاری از مردم سراسر جهان را جذب کرده است. به رسمیت شناختن نام تجاری و وضعیت اول بازار به حفظ ارزش پول مربوطه برای مدت زمان طولانی می رسد حتی اگر فن آوری نتواند به مقیاس به قابلیت استفاده. با این حال، Ripple بی سر و صدا نام خود را به عنوان نامزد بالقوه شکستن برای cryptocurrency در سال 2018 ساخت. مشارکت با MoneyGram و Western Union بسیار عظیم بود، حتی اگر تاثیری در قیمت XRP نداشت. اینها شرکتهای میلیارد دلاری هستند که مایل به اختصاص زمان، منابع و بازاریابی به اجرای یک برنامه آزمایشی با تکنولوژی اند که پیش از سال 2017 شنیده بودند. Ripple از سال 2012 تا کنون بوده است، اما تصویر قدرتمند شرکت و ارز تنها در داخل سال گذشته. قبل از آن، اکثر سرمایه گذاران و علاقه مندان به رمزگشایی XRP را در نظر گرفته اند و Ripple به عنوان یک راه اندازی طولانی مدت برای افزودن به تکنولوژی بانکی است. این در شش ماه گذشته به طور چشمگیری تغییر کرده است و همکاری Western Union / MoneyGram نشان از افزایش علاقه به XRP دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *