قیمت بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و ریپل بعد از یک سقوط برمیگردد

اتریوم اخبار بیت کوین

قیمت کوین های Bitcoin، LiteCoin، Ripple، Ethereum  پس از یک هفته از درد و رنج به نظر در حال بازگشت میباشد!

قیمت بیت کوین پس از یک هفته ناامید کننده که ارزش سقوط آن را به طور چشمگیری افزایش داشت، از کانال بحرانی 10،000 دلار گذشت. یک بیت کوین در زمان نوشتن حدود 10،170 دلار ارزش دارد و به نظر می رسد در مسیر صعودی است. LiteCoin، Ripple و Ethereum نیز به همراه بسیاری از دیگر کریپتوکورهای اصلی، تندرست هستند. تجمع قیمت پس از مبادله رمزگذاری می آید Coinbase پشتیبانی از پرداخت(Bitcoin Segregated Witness (SegWit را ارائه می دهد که معاملات را سریع تر و ارزان تر می کند. یک بیت کوین در ماه دسامبر تقریبا 20،000 دلار ارزش داشت و از سال 2017 حدود 1900 درصد افزایش یافته است. اما از آن زمان تاکنون 70 درصد از اوج خود را از دست داده است.

سکه های دیگر، دستاوردهای بزرگتری را به دست آوردند و در آن دوره،نوسان های گیج کننده را نیز تجربه کردند. مایکل براون، تحلیلگر تحقیقاتی در نیوجرسی، گفت: “این دوره دو ماهه در سال گذشته هم بوده که در آن تمام ارزهای مجازی همچنان نوسان داشتند و من چند دوست داشتم که سرمایه گذاری کرده بودند و بازده پنج رقمی داشته اند. او گفت که او در ماه دسامبر حدود 1000 اتریم را خریداری کرد. او گفت: “من با دیوانگی رسانه ها روبرو شدم.” “شما هرگز نمی شنوید که داستان های مردم از دست دادن پول است.” در هفته های پس از سرمایه گذاری براون، سهام خود را به اندازه 75 درصد افزایش یافت و سپس تا 59 درصد کاهش یافت. سرمایه گذاران که قبل از سقوط سال 2013 خود به بیت کوین رفته اند، مایلند خودشان را به عنوان “OG ها” معرفی کنند، که کوتاه شده “گانگسترهای اصلی” است.
آنها تمایل دارند تا رکود اخیر را از بین ببرند، مدعی هستند که در آینده cryptocurrencies ارزش بیشتری خواهند داشت. زاویر لونفیشه، که برای اولین بار در 2011 به سرمایه گذاری های رمزنگاری سرمایه گذاری کرد، گفت: “در صورت بروز بحران ها، این یکی از بزرگترین هاست.” اما در طرح بزرگ ترین ها، این عذاب در راه عظمت است. ” اما مایل نیست که در بازده منفی به فروش برساند، بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر یک ماندرا را به نام HODL به معنی نگه داشتن را می پذیرند. این اصطلاح ناشی از پست  اشتباه در یک انجمن آنلاین در هنگام خرابی cryptocurrency در سال 2013 است، زمانی که یک کاربر نوشت که بیت کوین خود را به جای “Hold” بکار گرفته بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *