اخبار کریپتو کارنسی ماه فوریه

خلاصه مهمترین خبر های ماه گذشته

اخبار بیت کوین

 

+++ 26 فوریه، 16:22 بعد از ظهر +++

ملاقات با نمایندگان صنایع معروف cryptocurrency
فرانکفورت میزبان کنفرانس دارایی های رمزنگاری 2018، جلسه بین المللی صنایع رمزنگاری شده است. در دعوت دانشکده امور مالی و مدیریت فرانکفورت، حدود 330 شرکت کننده از دانشمندان، شرکت های رمزنگاری، مقامات نظارتی و بانک ها تا سه شنبه آینده درباره صنعت جوانان بحث خواهند کرد. صنعت امیدوار است جلسه حرفه ای شدن کسب و کار طولانی مدت خود را افزایش دهد

+++ 26 فوریه، 15:24 ساعت +++

کمیسیون اروپا بررسی مقررات انتقادات انتقادی را بررسی می کند
معاون رئیس جمهور والدس Dombrovskis روز دوشنبه گفت که کمیسیون اروپا بررسی می کند که آیا قوانین در سطح اتحادیه اروپا مورد نیاز است. این کار با ارزیابی خطرات، فرصت ها و کفایت مقررات فعلی صورت می گیرد. اجزای فردی تکنولوژی Bitcoin نوآورانه و امیدوار کننده هستند، اما یکپارچه سازی اوراق بهادار در همان زمان یک شی گزاره ای است. “سرمایه گذاران و مصرف کنندگان در معرض خطر هستند، حتی از دست دادن کل.” بنابراین، اطلاعات و هشدارهای روشن مهم هستند.

Dombrovskis پس از جلسه با تنظیم کنندگان و نمایندگان صنایع در این موضوع در بروکسل سخنرانی کرد. نتایج مصاحبه به ابتکار پیشنهادی کمیسیون کمیسیون و جلسه 20 اقتصاددان برجسته صنعتی و نوظهور (G20) خواهد رسید. لتونی گفت: “این یک پدیده جهانی است و به همین دلیل پاسخ جهانی نیاز است.” “اما این بدان معنا نیست که اتحادیه اروپا نمی تواند زودتر عمل کند.”

+++ 22 فوریه، 15:05 بعد از ظهر +++

بیت کوین پایین تر از 10،000 دلار است
قیمت Bitcoin همچنان نوسان دارد: در روز پنجشنبه بعد از ظهر، کرتیو ارز پایین تر از علامت $ 10،000 افتاد. فقط در ماه دسامبر، Bitcoin به بالاترین رکورد از 20،000 دلار افزایش یافت. در اوایل ماه فوریه، ارز دیجیتال به 6000 دلار فروخت.
+++ 18:05 ساعت +++

“بیت کوین ها در عرض ده سال ارزش زیادی نخواهند داشت.”
او باید این را بداند، درست است؟ اقتصاددان کنت روگف یک نیمه عمر کوتاه برای بیتکوین را پیش بینی می کند.

“بیت کوین ها در عرض ده سال ارزش زیادی نخواهند داشت”

+++ 17:30 ساعت +++

ونزوئلا یک رمزنگاری خود را به نام پترو معرفی می کند
ونزوئلا با بحران مواجه خود را با پطرو معرفی می کند. در روز سه شنبه، پیش فروش آغاز شد. معاون رئیس جمهور تارک ال ایزامی گفت: “پترو متولد شد. امروز یک روز تاریخی است. ونزوئلا اولین کشور، اولین ملت است که بر اساس ثروت معدنی خود به بازار عرضه می کند.” دولت ونزوئلا با توجه به تحریم های اقتصادی ایالات متحده و فقدان ارز خارجی می خواهد با پترو دسترسی به بازارهای مالی بین المللی را دوباره به دست آورد. ارز باید با ذخایر نفتی بزرگ کشور آمریکای جنوبی تامین شود. در ابتدا، پنج میلیارد بشکه نفت (159 لیتر هر کدام) به عنوان ایمنی برای پترو گزارش شده است.

 

+++ 16:40 ساعت +++

کمیسیون اروپا دعوت به کنفرانس ارزشیابی دیجیتال می کند
در برابر نوسانات سریع قیمت و عدم اطمینان در ارزهای دیجیتال، کمیسیون اتحادیه اروپا بر مقررات اضافی تمرکز می کند. کنفرانس سطح بالا با نمایندگان رگولاتورها، بانک های مرکزی و شرکت کنندگان در بازار در روز 26 فوریه در بروکسل برگزار می شود. والدس دمبروفسویس، کمیسیون اروپا، پس از نشست وزرای امور مالی اتحادیه اروپا در روز سه شنبه در بروکسل گفت. “هدف این است که نگاهی به روندهای بلندمدت داشته باشیم تا ببینیم چارچوب قانونی کنونی مناسب است.”

+++ 20 فوریه، 14:15 بعد از ظهر +++

مقام رسمی دولت برای حل و فصل معامله گران مبنی بر کشته شدن
بر اساس گزارش رسانه های والاستریت ژورنال، یکی از مهمترین نظارت کنندگان کریپتالوگ در کره جنوبی مرده است. بعضی رسانه ها گزارش دادند که جان کای جون 52 ساله از حمله قلبی جان خود را از دست داد. اما بر اساس یک گزارش رسمی، علت مرگ هنوز معلوم نیست. دولت کره جنوبی چند ماه پیش اعلام کرد که مقرراتی را برای تشدید بیت کوین و شرکت اعلام کرده است. پس از آن، اختلاف در دولت وجود دارد که آیا پولهای رمزنگاری ممنوع، تنظیم شده یا مالیاتی هستند.

+++ 19 فوریه، 3:56 بعد از ظهر +++

“تنظیمات بیت کوین می تواند برای بازار سودمند باشد”
علامت $ 11،000 دوباره Bitcoin را ترک کرده است. چطور تفکر افزایش و سقوط دوره بیت کوین؟ فلیکس هولترمن، ویرایشگر مالی، به پرسشهای خوانندگان Handelsblatt در فیس بوک پاسخ داده است. در اینجا ضبط شده است:

+++ 19 فوریه، 12:29 بعد از ظهر +++

بیت کوین بالغ بر 11،000 دلار می شود
از اواخر ژانویه، بیت کوین برای اولین بار در آخر هفته، علامت 11،000 نقطه را ترک کرده است. روز دوشنبه، cryptocurrency کمتر از 11،000 دلار بود.

در ابتدای ماه فوریه، به دلیل ترس از مقررات سختگیرانه و شایعات دستکاری قیمت ها، فروش گسترده ای صورت گرفته است. در تاریخ 6 فوریه Bitcoin به کمتر از 6000 دلار کاهش یافت. از آن زمان تاکنون 80 درصد افزایش یافته است.

+++ 19 فوریه، 11:15 صبح +++

معدن Bitcoin در حال تبدیل شدن بیشتر و گران تر است
تولید یک بیت کوین تنها با توجه به برآورد بانک JP Morgan در حدود 3900 دلار آمریکا – ده برابر نسبت به سال گذشته است. دلیل افزایش این امر، مسابقه تسلیحاتی بین “معدنچیان” Bitcoin است، که هزینۀ تجمع بیتکوین های جدید را به قیمت تمام وقت جدید هدایت می کند.

تولید به شرح زیر انجام می شود: “خیش” عملیات محاسباتی بسیار پیچیده ای را انجام می دهد و بیت کوین های جدید را دریافت می کند.

+++ 18 فوریه، 15:52 ساعت +++

رئیس کمیته بانکداری بازل هشدار می دهد که بیت کوین

رئیس کمیته بازل بانک بازل هشدار می دهد موسسات مالی علیه کسب و کار با Bitcoin. استفان انوفس، که همچنین فرماندار بانک مرکزی سوئد است، در مصاحبه ای با “بانک مرکزی سوئد” گفت: “با توجه به خطر بالقوه پولشویی موجود در این بازار، بانک ها می توانند در این بازارها در مقیاس وسیع فعال شوند”. Handelsblatt.

اینفس گفت، بانک ها نیاز به شناسایی مشتریان خود دارند. علاوه بر این، افزایش قیمت Bitcoin بسیار بزرگ است. “این نشان می دهد که ارزهای رمزنگاری بسیار خطرناک هستند و هیچ عارضه ای با سیستم پرداخت منظم ندارند. به همین دلیل توصیه می کنم بانک ها دست خود را حفظ کنند.”

+++ 16 فوریه، 15:45 ساعت +++

گروه هکر، 50 میلیون دلار Bitcoin را سرقت می کند
گروهی از هکرها از طریق تبلیغات ساده فیشینگ Bitcoin به ارزش 50 میلیون دلار (فقط کمتر از 40 میلیون دلار) را غارت کرده اند. این گزارش توسط محققان امنیتی از گروه Talos متعلق به سیسکو گزارش شده است. به اصطلاح “Coinhoarder” (جمع آوری سکه) برنامه Google Adwords را تغییر داد. اینها در جستجوهای وب افرادی بودند که کلمات کلیدی ارزشیابی را جستجو کرده بودند. این تبلیغات به سایت فیشینگ گروه هکرها منجر شد، جایی که قربانیان برای وارد کردن اعتبارنامه برای Blockchain.info کیف پول Bitcoin هدایت شدند. با استفاده از این اطلاعات، هکرها می توانند حساب ها را غارت کنند.

تالوس گفت که این حمله از اوکراین بود. برای بیش از شش ماه، طلوس فعالیت های خود را با سازمان های امنیتی اوکراین نظارت می کند. این تنها مورد نیست: ظاهرا منطقه تبدیل شدن به یک نقطهنظر برای رمزگشایی جنایی است.

+++ 15:06 ساعت +++

تعداد صندوق های رمزنگاری هفتگی همچنان رشد می کند
با وجود سقوط اخیر بیتکوین، وجوه صندوق های تسویه شده صندوق بین المللی پول مانند قارچ ها رشد می کند. براساس یک تحقیق انجام شده در روز پنجشنبه، Autonomous Next، در اواسط ماه اوت 2017، در چهار ماه تا اواسط ماه فوریه، تعداد صندوق های متخصص در تجارت سایبری در سطح جهانی به 226 برابر با دارایی های تحت مدیریت 3.5-3.5 میلیارد دلار دو برابر شده است. به گفته محققان بازار، این 55 بودجه وجود دارد، 37 در آغاز سال گذشته.

+++ 13:15 بعد از ظهر +++

برای بیت کوین دوباره به حد 10،000 دلار نزدیک است
برای معروف ترین ارز مجازی، این افزایش می یابد: در روز سه شنبه، قیمت 3.6 درصد افزایش یافت و به 9.713 دلار رسید. ارز مجازی در تاریخ 17 دسامبر ثبت شد، هنگامی که از 20،000 دلار در سیستم عامل های معاملاتی مختلف عبور کرده بود.

+++ 11:22 ص +++

چهار درصد از آلمانی ها از Bitcoin استفاده کرده اند
اکثریت مردم آلمان در مورد اصطلاح Bitcoin چیزی میدانند، اما فقط یک اقلیت بسیار کوچکی قبلا تجربهی عملی با ارز دیجیتال را تجربه کردهاند. این نتیجه یک نظرسنجی نمایندگی منتشر شده توسط انجمن صنعت بیتک پنج شنبه است. حدود دو سوم (64 درصد) پاسخ دهندگان گفته اند که از قبل Bitcoin شنیده اند. فقط چهار درصد قبلا Bitcoin را خریداری کرده یا استفاده کرده اند.

این انجمن مسئول افزایش سریع قیمت با Bitcoin بود، اما همچنین گزارش های دزدی های چشمگیر و تقلب با کریستوآهنگ و نوسانات شدید قیمت را برای افزایش آگاهی. فقط 36 درصد از Bitcoin در سال 2016 شنیده شده است، در مقایسه با فقط 14 درصد در سال 2013. در حال حاضر، 19 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که می توانند خرید و استفاده از Bitcoin را تصور کنند. با این حال، اکثریت قریب به اتفاق (72 درصد) می گویند که آنها علاقه ای به استفاده از Bitcoin ندارند.

برنارد رولدر، مدیر عامل شرکت Bitkom، گفت: در حال حاضر، ارزهای رمزنگاری تنها به یک دایره بسیار کوچک از کاربران علاقه مند هستند. “فقط کسانی که از بازی لذت می برند و می توانند به راحتی با از دست رفتن کامل برخورد کنند، باید بر سود سرنوشت سازی سریع بپردازند.”

+++ 15 فوریه، 11.09 ص +++

بانک مرکزی عربستان سعودی با Ripple همکاری می کند
بانک مرکزی در عربستان سعودی کسب و کار خود را در معرض انتقادات و پیشنهادات خود را گسترش می دهد. این اعلام کرد که اولین بانک مرکزی در سراسر جهان برای همکاری با شرکت ریزپردازنده US Ripple مبتنی بر ایالات متحده است که یک فناوری رمزگذاری سایبری و مرتبط با آن را ارائه می دهد که بانک ها می توانند برای ارائه خدمات پرداخت استفاده کنند.

Cryptocurrencies به عنوان “حساب بعدی بانکی سوئیس” تبدیل به یک کابوس برای ایالات است
استفاده از پول مجازی برای پارک کردن دارایی های دریایی به سرعت در حال توسعه است – به ویژه از آنجایی که سکه های به اصطلاح حفاظت مانند ZCash و Monero وجود دارد. روش هایی مانند رمزگذاری استفاده می شود تا مبلغ قابل شناسایی نباشد. طبق گفته Grayscale Investments، یک شرکت مبتنی بر نیویورک که سرمایه گذاران را به عنوان Trust ZCash ارائه می دهد، حدود 10 تریلیون دلار در خارج از کشور در سراسر جهان برگزار می شود. متیو بک از Grayscale می گوید: ZCash می تواند حدود 10 درصد از آن را تا سال 2025 ضبط کند.

مطالعات پولشویی بنیاد دفاع از دموکراسی ها توصیه می کنند که دولت ها از استفاده جنایی از رمزنگاری ارزها در حالی که از نوآوری مالی برخوردار هستند، پیگیری کنند. بالاتر از همه، طبق این مطالعه، تنظیم کننده ها نباید توهمی در مورد اینکه قادر به شکستن کریستوگرام ها به طور کامل نباشد، نباید داشته باشند. امکان پذیر نمیباشد.

+++ 17.10 ساعت +++

اتحاد وسترن یونیوس بر روی موجی از معاملات متکی است
در بسیاری از موارد افرادی که مایل به انتقال پول به کشورهای عجیب و غریب هستند از اتحادیه ی غربی استفاده می کنند. دفتر تحویل در حال حاضر می خواهد از یک تکنولوژی جدید برای ایجاد معاملات استفاده کند: Ripple Currency Crypto Currency.

پس از ماه ها گمانه زنی، مدیر عامل شرکت Hikmet Ersek اکنون تأیید می کند که هر دو تکنولوژی بلوچین تحت بررسی هستند و معاملات اولیه با Ripple تکمیل شده است.

“اولا، ما در حال ارائه ارقام کسب و کار در روز سه شنبه، به ویژه در پردازش مربوط به فرایند و بهینه سازی سرمایه مورد استفاده (” سرمایه کارکردی “) نگاه می کنیم. علاوه بر این، الزامات حسابرسی برای معاملات رمزنگاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت. (بلومبرگ)

+++ 15:27 ساعت +++

بیت کوین بیش از 9000 دلار است
برای اولین بار از 2 فوریه، Bitcoin cryptocurrency دوباره به علامت $ 9،000 رسیده است.

+++ 14 فوریه، 12:04 بعد از ظهر +++

کره جنوبی قصد دارد قوانین سختگیرانه ای را برای کریستوگرام ها تنظیم کند
کره جنوبی می خواهد مبارزه خود را علیه تجارت غیرقانونی و ناعادلانه در بورس اوراق بهادار انجام دهد. با این حال، در همان زمان، تکنولوژی بلوچین، که Bitcoin & Co. در آن مستقر است، باید ارتقا یابد، اما هنگ نام کی، وزیر هماهنگی سیاست های دولتی، در روز چهارشنبه در سئول گفت. وی با درخواست 280 هزار امضا درخواست بازپرداخت تجارت سایبری را داد. دادستان کل کره جنوبی در ابتدا مکالمه ای را با تمام مبادلات رمزنگاری در کشور آغاز کرد. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن، دولت دوباره رها شد. کره جنوبی یکی از محوطه های تجارت با Bitcoin & Co.

هنگ گفت: با این حال، دولت بر حسب مقررات برنامه ریزی شده تقسیم شده است. “موقعیت ها از یک ممنوعیت کامل تجارت تا مشارکت شرکت های ارزنده در سیستم موجود است.” به موازات، وزارت دارایی در حال کار بر روی روش های پرداخت مالیات مجازی است. در ماه های آینده، ابتکار عمل برای ارتقاء فن آوری بلوچین نیز باید ارائه شود.

+++ 16.12 ساعت +++

ژاپن از بزرگترین سرقت مجازی در تاریخ رنج می برد
ژاپن دومین میزان مبادله رمزنگاری ارز، Coincheck است، در حال حاضر به مشتریان flocking، مجبور به اعتراف در روز جمعه که سپرده در ارز Nem از حساب های مشتری کسر شده است. یوسکه اوزوکا، مدیر روزانه، گفت که حدود 40 میلیارد ین، و یا 302 میلیون یورو، این سپرده ها ارزش داشتند. اگر چه این شرکت می خواهد مشتری های تحت تاثیر قرار 340 میلیون یورو را جایگزین کند. Otsuka روز سه شنبه گفت: “ما منابع داریم، اما ما حسابرسی های شخصی را برای جلوگیری از مسائل پرداخت می کنیم.” اما نه تنها باز است، اگر بتواند آن را انجام دهد. همچنین، پرونده اخیر دوباره مسائل قدیمی بورس اوراق بهادار جدید را نشان می دهد: عدم امنیت و سقف سرمایه نازک.

+++ 13 فوریه، 12:36 بعد از ظهر +++

اضطراری انرژی شرکت ایسلند به دلیل بیت کوین
مصرف انرژی بالا برای تولید ارز دیجیتال Bitcoin باعث می شود سرفصل. طبق گفته سخنگوی شرکت انرژی ایسلند HS Orkas، یوهان اسنورلی سیگوربرگزون، در تولید تلویزیون بی بی سی در تلویزیون بریتانیا، تولید کنندگان بیت کوین مبتنی بر جزیره در سال جاری بیشتر از تمام خانوارهای ایسلند مصرف می کنند.

دلیل مصرف انرژی بالا این بود که بیشتر مراکز داده ها، از جمله “معدنچیان”، می خواستند در ایسلند سکونت کنند. Sigurbergsson می گوید: “اگر همه این پروژه ها تحقق یابد، ما برای آنها انرژی کافی نخواهیم داشت.”

+++ 17.35 ساعت +++

Cryptocurrencies کمی افزایش یافته است
مهمترین رمزنگاری ارز در هفته جدید کمی بهتر شده است: در اوایل دوشنبه شب Bitcoin، Ethereum و Ripple در منطقه سبز هستند. برای بیت کوین، تقریبا 4 درصد تا حدود 7،730 دلار است، Ethereum بیش از دو درصد به علاوه، Ripple فقط کمتر از سه درصد است. این نشان داده شده توسط ارقام از خانه تجزیه و تحلیل Coinmarketcap، که تجزیه و تحلیل مهم ترین بورس سهام. ارزهای دیجیتال بزرگ به اخطار ناظران مالی اروپا پاسخ نمی دهند.

+++ 16:35 بعد از ظهر +++

سرپرستان مالی اتحادیه اروپا در برابر ارزهای دیجیتال هشدار می دهند
سرعتی که برای ارزهای دیجیتالی مانند Bitcoin افزایش می یابد: ناظران مالی پیشرو در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) به طور فوری در برابر خطرات انتقادات و پیشنهادات هشدار داده اند. بر اساس بیانیه مشترک اتحادیه های مالی ESMA، EBA و EIOPA، نگرانی وجود دارد که تعداد بیشتری از مصرف کنندگان در حال خرید ارزهای مجازی هستند بدون این که از خطرات مربوط به آنها مطلع باشند.

سرپرستان مالی اروپا هشدار دادند: “ارزهای مجازی مانند بیت کوین به نوسانات شدید قیمت رسیده و نشانه های مشخصی از زلزله را نشان می دهند.” کسانی که در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری می کنند باید بدانند که اگر مقدار کل را نداشته باشند، می توانند مقدار زیادی را از دست بدهند. در مورد سرقت از طریق هکرها و یا ورشکستگی مبادله رمزنگاری، تحت حمایت اتحادیه اروپا نیز هیچ محافظ سرمایه گذار وجود ندارد. هشدار فعلی جامع تر از نظرات پیشین توسط سرپرستان اتحادیه اروپا است. در ماه دسامبر، والدس Dombrovskis، کمیسیونر، از محافظان خواست تا اصلاحیه خود را تشدید کنند.

+++ 12. فوریه، ساعت 11.32 ساعت +++

تایلند بانکهای رمزنگاری را ممنوع کرده است
تایلند علیه ارزهای دیجیتال عمل می کند. در آینده، بانک ها و سایر موسسات مالی از انجام تجارت با ارزهای دیجیتال مانند Bitcoin ممنوع است. بر طبق یک دایره از روز دوشنبه، موسسات ممنوع است که در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری کنند یا با آنها تجارت کنند. (AP)

+++ 2 pm +++

مدیر اجرایی ECB خواستار تنظیم دقیق تر ارزهای مجازی است
از نقطه نظر مدیر یواس مرسچ، مدیر بانک مرکزی اروپا، بانک های مرکزی نباید از نوآوری های تکنولوژیکی مانند بورس اوراق بهادار استفاده کنند. لوکزامبورگ در روز پنج شنبه در لندن گفت که جامعه همچنان توسعه می یابد و بانک های مرکزی باید آماده تغییر در برابر تقاضا برای ارزهای مجازی باشند.

ملاحظات، بانک های مرکزی باید پول دیجیتال خود را صرف کنند، با این حال، مرسش مبهم ملاقات کرد. این با خطرات همراه بود – مثلا در زمان بحران. از آنجا که احتمالا دیجیتال بانک مرکزی دیجیتال برای مردم جذاب تر از توازن بانک است. “می تواند یک عجله صنعت در برابر تعادل بانک وجود داشته باشد، که تاثیر بحران را افزایش می دهد.”

مارش همچنین خواستار تنظیم قاعده ای شدیدتر: “هر کسب و کار از بانک ها با پول مجازی باید دقیقا تحت نظارت باشد”. خطرات ناشی از چنین معاملاتی باید شامل شوند. تا کنون، بازار کریپتوکورها هنوز تا حد زیادی کنترل نشده است. در روز سه شنبه، بانک بین المللی پرداخت (BIS) در برابر خطرات بیتکوین هشدار داد.

+++ 8 فوریه، 12.05 بعد از ظهر +++

بانک مرکزی قطر تجارت در بورس اوراق بهادار را ممنوع کرده است
بانک مرکزی قطر بانک ها را از تجارت Bitcoin و سایر رمزنگاری های معوق ممنوع کرده است. موسسات مالی و سهامداران در کشور از طرف “درخواست” خواسته شده است که تجارت ویزای سایبری را نداشته باشند، آنها را برای سایر ارزها تعویض کنند، یا حساب های باز برای Bitcoin & Co. همچنین در نامه ای از سوی تنظیم کننده بیان شده است که بانک مرکزی مجازات هایی را در صورت وقوع ممنوعیت اعمال خواهد کرد.

+++ 1.30 pm +++

Bitcoin علامت $ 8،000 را بازیابی می کند
برای دومین روز متوالی مهمترین بیت کوین cryptocurrency به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در ظهر یک بیت کوین ارزش 8،150 دلار دارد. بیانیه های تنظیم کننده های مالی ایالات متحده ممکن است به بهبود قیمت کمک کند. ناظران می خواهند قوانین سخت تر برای ارزهای دیجیتال را بخواهند. اما ممنوعیت های کامل را طرح نکنید.

+++ 10.40 am +++

گلدمن ساکس پیش بینی کرده است که بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش یابد
طبق گفته Goldman Sachs، بانک سرمایه گذاری ایالات متحده، بخش عمده ای از 1500 ارز در حال حاضر کوتاه مدت نخواهد بود. در مطالعه اخیر، استیو استروگونین، رئیس تحقیقات سرمایه گذاری در گلدمن ساکس می نویسد، در عوض، فقط تعداد کمی از گونه های رقابتی احتمالا زنده ماندند. نوسانات شدید قیمت Bitcoin و Co. با توجه به Strongin برای یک حباب قیمت صحبت می کنند، در نتیجه یک سطح دوره غیر قابل تحمل است. در حال حاضر تقریبا تمام ارزهای دیجیتال تحت فشار قابل توجهی قرار دارند. در وهله اول تصمیم گیری های قانونی در بسیاری از کشورهای صنعتی و نوظهور صورت می گیرد. Strongin با توجه به نوسانات قیمت اغلب همگام می نویسد: “همبستگی بالا بین مبانی مختلف رمزنگاری، من را نگران می کند.” از آنجا که ارز دیجیتال ارزش ذاتی ندارد، مانند فلزات گرانبها، بیشتر آنها احتمالا به صفر میرسند. (رویترز)

+++ 10.00 صبح +++

انتقادات و پیشنهادات در روند صعودی
روند صعودی در بازار سهام نیز به امپراتوری رمزنگاری وارد می شود. روز چهارشنبه صبح، تمام سکه های مهم مجازی به وضوح در قلمرو مثبت است. این نشان داده شده توسط ارقام از خانه تجزیه و تحلیل Coinmarketcap، که مقایسه قیمت مبادلات رمزنگاری متعدد است. بیت کوین بالا ترین سگ در $ 7،631، افزایش بیش از 23 درصد است. Ethereum تا 30 درصد به 767 دلار افزایش می یابد و موجب افزایش 21 درصدی به 0.74 دلار می شود.

+++ 7 فوریه، 9:30 صبح +++

سنا ایالات متحده با مقررات رمزنگاری مشغول به کار است
کارفرمای دو سرپرست مالی بزرگ، در روز سه شنبه به ادعای سنا مبادرت ورزیدند: آنها می خواهند قدرت را برای تنظیم مبادلات رمزنگاری آمریكا، از سرپرست SEC و معاون CFTC، جی كلیتون و كریستوفر جیانكارلو خواستار شوند. نوشتۀ آسترید دورن، خبرنگار Handelsblatt می نویسد، حتی پیشنهاد اولیه سکه (ICOs)، که شرکت ها می توانند با اخذ نشانه های دیجیتالی سرمایه جدید را جذب کنند، دیگر نباید پشت سر SEC باشد.

+++ 10.00 صبح +++

سازمان چتر بانکهای مرکزی از Bitcoin & Co هشدار می دهد
بانک بین المللی (BIS) از مقامات سراسر جهان خواست تا بیشتر بر روی رمزنگاری ارزانی مانند بیت کوین تمرکز کنند. هشدار مدیر آژستین کارسنس به وی هشدار می دهد که در ابتدا به عنوان یک سیستم پرداخت جایگزین بدون مشارکت دولتی تصور می شد، اکنون مخلوطی از حباب مالی، طرح هرمی و فاجعه زیست محیطی است.

+++ 9.05 ساعت +++

کره جنوبی مظنون به حملات هکرهای شمالی به مبادله رمزنگاری است
با توجه به ارزیابی اطلاعات کره شمالی، کره شمالی، پشت حمله هکرها به سینتکس ژاپنی رمزگذاری در ژانویه، کره شمالی را متوقف کرد. آنها پس از آن 534 میلیون دلار سکه نقدی سکه نقدی دریافت کردند. او معتقد است که بازار رمزنگاری ممکن است به دلیل اندازه و تنظیم ضعیف خود یک هدف بالقوه برای هکرهای کره شمالی باقی بماند.

+++ 7.55 am +++

اسلاید قیمت به اشتراک می گذارد در رمزنگاری ارزها فرار نمی کند
برای ششمین روز متوالی، قیمت اکثر بورس اوراق بهادار کاهش می یابد. بیش از 800 میلیارد دلار در بازار سرمایه در دسامبر 2017، حدود 280 میلیارد دلار در روز دوشنبه صبح است. Bitcoin، مهمترین نماینده این جنس، صبح امروز صبح معادل 6. 200 دلار معامله می شود و در حقیقت، 6000 علامت در برخی محل ها را خراشیده است.

حتی اگر ارزهای رمزنگاری به عنوان جایگزینی برای سیستم پرداخت قبلی دیده شوند، به نظر میرسد که آنها نمیتوانند از اسلاید قیمت در بازارهای سهام شکوفا شوند. به عنوان یک “پناهگاه امن” آنها در چند روز گذشته نبوده است.

+++ 6 فوریه، 4.00 صبح +++

Bitcoin از دوازده سالگی به بیش از دو سوم کاهش یافته است
Bitcoin سقوط خود را ادامه داده است. شعار سایبری 6375 دلار، 7.25 درصد کمتر از روز دوشنبه است و قیمت آن در یک چهارم سال است. به این ترتیب، ارزش سایبری بیش از دو سوم از ارزش آن را از زمان بالا در ماه دسامبر در حدود بیش از 20،000 دلار کاهش داده است. (HB)

+++ 20.00 ساعت +++

بیت کوین زیر 7000 دلار
بیت کوین ادامه داد: در روز دوشنبه، لغزش کمتر از 7000 دلار است. در شب، قیمت قدیمی ترین و شناخته شده ترین ارز دیجیتال در پلت فرم معاملاتی اصلی Bitstamp به 6890 دلار کاهش یافت. این حدود 15 درصد کمتر از یکشنبه بود. دیگر ارزهای مجازی، که در حال حاضر حدود 1500 نفر هستند، حتی تحت فشار قرار گرفته اند. (HB)

+++ 11.33 ساعت +++

بانک انگلیس لویید با خرید کارت اعتباری خرید بیت کوین را ممنوع می کند
گروه بانکی گروه بانکی Lloyds Bank دیگر اجازه نخواهد داد که مشتریان خود را از کارتهای اعتباری Bitcoins و دیگر کریستوگرام های خود خریداری کنند. این روز دوشنبه توسط گروهی از جمله لوییز، هالیفاکس و بانک اسکاتلند اعلام شد.

یک سخنگوی آژانس مطبوعاتی آلمان گفت: این باید مشتریان را از جمع آوری بدهی ها در نتیجه نوسانات شدید قیمت محافظت کند. با این حال، ارزهای دیجیتال هنوز هم می توانند از طریق کارت بدهی خریداری شوند.
قیمت بیت کوین اخیرا به کمتر از 8000 دلار رسیده است. بنابراین، cryptocurrency در اواسط ماه دسامبر حدود 20،000 دلار است. دیگر ارزهای دیجیتال نیز مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داده اند. (رویترز)

+++ 10.28 ساعت +++

کره جنوبی شمالی شمالی را متهم به سرقت پول نقد می کند
کره جنوبی متهم به کپی رایت کانادا می شود. کیم بیانگ کای کمیته اطلاعاتی پارلمان کره جنوبی روز دوشنبه گفت، در حملات هکرها، در سال 2017، چند میلیون دلار ارزش پول اینترنت به سرقت رفته است. مقدار قدر آن چند صد هزار یورو است. “کره شمالی ایمیل هایی را فرستاده است که برای جاسوسی مکان های تجاری و داده های مشتری از مکان های تجاری استفاده می کنند.” ادارات اطلاعاتی کره جنوبی معتقد بودند حملات هنوز در حال انجام است. کیم باز می شود که مبادلات سهام باید تحت تاثیر قرار گیرد. تا پایان ژانویه، Coincheck، یکی از مهمترین مکانهای تجاری برای رمزنگاری در توکیو، قربانی حمله هکر نبود. (رویترز)

+++ 5 فوریه، 08.25 صبح +++

Bitcoin قطره کمتر از 8000 دلار است
نوسانات قیمت بالا در بورس اوراق بهادار همچنان بر تجارت تاثیر می گذارد. بیت کوین در این آخر هفته بیش از 9000 دلار برنده شد. اما در ابتدای هفته، ارز دیجیتال دوباره تحت فشار زیادی قرار دارد. در مرکز تجاری Bitstamp، ارز در روز دوشنبه صبح کاهش یافت.

در مقایسه با یکشنبه، دیگر کریستوگرام های قابل توجه در محدوده درصد دو رقمی هستند. Ethererum در حدود 825 دلار به فروش می رسد و قیمت آن 0.80 دلار است.

+++ چهارم فوریه، 7 بعد از ظهر +++

جان اورینگر، مؤسس Shutterstock – محافظه کار در سؤالات رمزنگاری
Oringer مقدار زیادی پول را با Shutterstock مبادلات عکس دیجیتال ساخته است. اما Katharina Kort، خبرنگار Handelsblatt، می نویسد، او بیشتر از مفهوم استفاده از بورس اوراق بهادار به منظور افزایش قیمت سهم خود فکر نمی کند.

+++ 5:15 بعد از ظهر +++

چگونه مقامات می توانند Bitcoin را نابود کنند
حتی شک و تردیدکنندگان تکنولوژی را در پشت کریستوگرام ها جذاب می کنند. مزیت اصلی blockchain این است که فریبکار بودن آن، شما اغلب خواندن. اما این دقیقا همان چیزی است که اشتباه است. چرا سرمایه گذاران باید “51 درصد حمله” را بدانند.

+++ 4.49 ساعت +++

Bitcoin در دوره zig-zag
پس از سقوط شدید قیمت تا روز جمعه، ارزش شناخته شدهترین رمزنگاری ارز، بهبود یافته است. یک بیت کوین این بعد از ظهر کمی بیش از 8،800 دلار بود. در ظهر ارز دیجیتال کمتر از 8000 دلار فروخت. سقوط در دیگر کشورهای غربی، بهبود یافت. کاهش روزانه Ripple از 30 درصد به حدود 10 درصد کاهش یافت. (HB)

+++ 16:25 بعد از ظهر +++

UBS قوانین ارزهای رمزنگاری برای کارکنان خود را بررسی می کند
بانک سوئیس UBS قصد دارد قوانین کارکنان خود را برای دستکاری خصوصی از رمزنگاری ارز مورد توجه قرار دهد. بنا به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، بانک در مصاحبه ای به نیروی کار گفت: تا کنون هیچ الزامی برای سرمایه گذاری خصوصی و نشانه ای برای کارفرمایان وجود ندارد یا تصویب قبلی لازم نیست. اما مؤسسه در حال بررسی “مشخصات و پیش نیازهای اضافی” است. این می تواند شامل کارکنانی باشد که مجبور به تایید در آینده باشند تا قادر به خرید اوراق بهادار مبادله شوند. (بلومبرگ)

+++ 13.09 ساعت +++

Bitcoin در حال حاضر ارزش کمتر از 8،000 دلار است
کاهش قیمت همچنان ادامه دارد برای اولین بار از ماه نوامبر سال 2017 Bitcoin در مکان های اصلی مانند Bitstamp ارزش کمتر از 8000 دلار دارد.

+++ 11.05 ساعت +++

Bitcoin در راه خود را به $ 8،000
قیمت Bitcoin در صبح روز جمعه به 8،094 دلار رسیده است. در طول 24 ساعت گذشته، ارز دیجیتال تا آنجا که به ارزش 9،572 دلار بود، ارزش دارد.

پاییز گذشته، Bitcoin به پرواز در ارتفاع بالا تنظیم شده بود. در اواسط ماه دسامبر، قیمت بالا رفته در حدود 20،000 دلار بود. در هفته جاری Bitcoin حدود 30 درصد از ارزش را از دست داده است. همچنین در دیگر ارزهای دیجیتال مانند Ripple آن را به زودی به پیش از تعطیلات آخر هفته رسیده بود. (HB / dpa)

+++ 10.22 ساعت +++

نرخ بیتکوین دوباره افت میکند
افزایش قیمت روز پنج شنبه در حال حاضر بیتکوین را دوباره از دست داده و حتی در روز پنج شنبه نیز کمترین قیمت را از دست داده است. در حال حاضر، با توجه به Coinmarketcap، او در حدود 8،290 دلار است.

+++ 8.46 am +++

قیمت سیمپلکس 30 درصد کاهش می یابد
همچنین در صبح جمعه مهمترین ارزهای رمزنگاری عمیق در منطقه قرمز هستند. بر طبق پلت فرم Coinmarketcap 15 ارزهای مجازی با بالاترین میزان سرمایه گذاری در بازار بین 15 تا 30 درصد در منهای. به خصوص بالا بودن زیان در Ripple بود: قیمت کاهش یافت 30 درصد به 0.78 دلار است.

+++ 8:01 am +++

Bitcoin ناخواسته در کسب و کار
فقط هفت درصد از کارآفرینان می توانند در عرض دو سال آینده تصور کنند که مشتریان پرداخت پول کریپتوکراسی را قبول کنند. 80 درصد خاموش است این به بررسی انجمن های کسب و کار “کارآفرینان خانواده” و “کارآفرینان جوان” منحصرا برای WirtschaftsWoche است.

تقریبا 600 نفر از کارفرمایان مصاحبه شونده، همچنین شک و تردید دارند که آیا Bitcoin و همکاران. می تواند در بلند مدت در بازار غلبه کند. فقط 19 درصد این را باور دارند تقریبا دو برابر تعداد پول سایبری را به عنوان یک بخش پولی می دانند. 46 درصد پاسخ دهندگان دیگر مطمئن نیستند.

رینولدف فون ایون-وورلی، رییس انجمن کارآفرینان خانواده می گوید: “بسیاری از رمزنگاری ها و موارد استفاده احتمالی آنها بسیار جالب هستند. اما برنامه نیاز به تبدیل شدن به بسیار کاربر پسند تر قبل از اینکه رمزنگاری شده باشد می تواند بر روی هیئت مدیره غلبه کند.” بالاتر از همه، نوسانات قیمت شدید باعث شد که استفاده از آن در عملیات روزمره مشکل باشد. با این حال، رئیس انجمن دوست ندارد نوشتن Bitcoin در عملیات. توسعه “به دور از تکمیل” بود. (هفته کسب و کار)

+++ 2 فوریه، 00.15 ساعت +++

بیت کوین از ماه نوامبر به پایین ترین سطح خود می رسد
بیت کوین در طول روز همچنان در حال کاهش است. در عین حال، حتی از ماه نوامبر سال 2017 به پایین ترین سطح خود رسید – تا 8،449 دلار. بعدها، او برخی از تلفات را بار دیگر انجام داد و با توجه به Coinmarketcap تا 9144.82 دلار، صعود کرد. به گفته آژانس خبری بلومبرگ، cryptocurrency در اواسط ماه دسامبر به 19.511 دلار رسیده است و از آن زمان بیش از نیمی از ارزش آن را از دست داده است.

+++ 2.20 بعد از ظهر +++

Bitcoin در پایین ترین سطح از ابتدای سال است
کورتپالاهورت در مهم ترین رمز عبور کلیدی در جهان همچنان ادامه دارد: در روز پنج شنبه، Bitcoin، بر اساس تحلیل خانه Coinmarketcap، که اطلاعات زیادی را در بازار سهام ارزیابی می کند، تا حدود 9166 دلار، پنج شنبه کاهش می یابد. این قیمت در تاریخ 17 ژانویه پایین آمدن قیمت سال گذشته 9،529 دلار است. اوایل شب در روز چهارشنبه او به 9،777 دلار فروخت، اما بعد از آن دوباره از آستانه 10،000 دلاری روانشناختی بالا رفت. دیگر ارزهای اصلی رمزنگاری، از جمله Ripple و Bitcoin Cash، روز پنج شنبه واضح است. تنها استثنا: همانطور که در روزهای گذشته، Ethereum خود را از روند نزولی جدا می کند و نزدیک به دو درصد به علاوه است.

+++ 14.13 ساعت +++

Enel نمیخواهد از استخراجگران Bitcoin پول بگیرد
بزرگترین شرکت انرژی اروپا Enel بیت کوین مینر را به خاطر ارزان بودن برق، پایین آورده است. ایتالیا در روز پنج شنبه گفت که Enel علاقه ای به عرضه برق برای تولید کریپتوکوین ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *