ریپل

همکاری ریپل و fleetcor برای استفاده از Foster XRP

XRP

در یکی دیگر از اقداماتی که با هدف تسهیل پذیرش گسترده رمز ارزها انجام می شود، Fleetcor Technologies با Ripple همکاری می کند تا سیستم پرداخت بین المللی را تقویت کند که Ripple را برای اهداف تجاری به کار می گیرد.
Fleetcor در روز 1 مارس اعلام کرد که وارد یک برنامه آزمایشی شده اند که از پلت فرم xRapid Ripple استفاده می کند تا شرکت های تابعه پرداخت های بین المللی Cambridge Global Payments و شرکت راه حل شرکت Blockchain Ripple را برای پردازش بیش از 20 میلیارد دلار معاملات B2B، به ارمغان بیاورد.

نرم افزار xRapid Ripple طراحی شده است تا مؤسسات مالی بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و اطلاعات حیاتی مربوط به پرداخت ها را در زمان واقعی انتقال دهند، بنابراین بلافاصله پس از حل و فصل بدون هیچ زحمتی امکان پذیر است.

این خبر بعد از آن که اخیرا نشان داده شد که IDT عظیم مخابراتی و همچنین ارائه دهنده خدمات مالی Mercury همچنین تلاش کردند از xRapid برای اهداف معامله جهانی استفاده کنند. در واقع، Cuallix، یکی از بزرگترین شرکتهای پرداخت مکزیک، از سال 2017 از XRP استفاده کرده است، و از این طریق مفهوم را که رمزنگاری را نمی توان برای ساده سازی پرداخت های بین المللی استفاده کرد، از بین می برد.
در نیمه گذشته، Ripple اعلام کرده است که تعدادی از شرکت های مالی حداقل از استفاده از XRP برای پرداخت های مرزی استفاده می کنند.
در حالی که ارائه های تکنولوژیکی از Ripple مانند xCurrent و xRapid بسیار پیشرفته و منحصر به فرد است، زمان زیادی برای استفاده از این سیستم عامل ها برای برنامه های دنیای واقعی نیاز است. همچنین باید به وضوح متوجه شدیم که بانک هایی که با Ripple کار می کنند، از ارز XRP استفاده نمی کنند بلکه از این خدمات فوق استفاده می کنند تا حجم کارشان را ساده تر کنند.

کلام آخر
Ripple گام های بزرگی برای رقابت با سیستم پرداخت SWIFT کنونی که توسط بانک ها در سراسر جهان استفاده می شود، دست یافته است. در تلاش های خود، راه اندازی Fintech با ایجاد تنظیمات مالی مانند Standard Chartered، Royal Bank of Canada و Amex، و همچنین بازیکنان مانند Santander UK همکاری می کند.

در حالی که این مشارکت ها نشان دهنده یک روند مثبت در طرح جهانی چیزها هستند، همچنین باید توجه داشت که شایعات جدید Ripple که به Coinbase اضافه می شوند، عامل افزایش قیمت اخیر آن هستند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *