ripple

همکاری (Ripple (XRP و Santander برای تولید نرم افزار Ledger مبتنی بر برنامه پرداخت

ripple

ripple

مدیر عامل شرکت سانتاندر بانک انگلیس اظهار داشت که در چند ماه آینده شرکتش برنامه ای را معرفی می کند که اولین بانک بزرگ خرده فروشی برای انجام پرداخت های مرزی در مقیاس با تکنولوژی بلاکچین است. این ایده تنها بر روی xCurrent و RippleNet Ripple تکیه دارد.

 

طبق گفته Business Insider، مدیر عامل شرکت سانتاندر بریتانیا، ناتان بوستک این تضمین را در یک کنفرانس بین المللی Fintech در لندن در روز جمعه اعلام کرد و گفت: “این بهار، اگر کسی به ما نرسد، ما اولین بانک بزرگ خرده فروشی برای انجام  پرداخت در مقیاس برون مرزی با تکنولوژی بلاکچین خواهیم بود. ”

با این حال، بوستک تاریخ برنامه ای که قرار است راه اندازی شود را اعلام نکرده است. از زمان انتشار این اطلاعات به جهان، هیچ نظری از سخنگوی سانتاندر وجود نداشت.

به یاد داشته باشید که سانتاندر، در تاریخ 26 ماه مه سال 2016، با توجه به Ripple، اعلام کرد که آنها اولین بانک انگلیس هستند که تکنولوژی Blockchain Ripple را معرفی می کنند که پرداخت های بین المللی را از طریق یک برنامه جدید که به عنوان یک خلبان کار می شود، افزایش می دهد.

سانتاندر می گوید برنامه ای که یک بار توسط کارکنان آنها بارگیری می شود، چیز بعدی این است که اطلاعات لازم را احساس کند، و سپس می توانند بدون تاخیر انجام دهند. برنامه کارکنان با Apple Pay همپوشانی شده است و اکنون کاربران میتوانند از آنها برای انتقال 10 پوند و 10،000 پوند با پرداخت در GBP به EUR و USD استفاده کنند.

در مراحل اولیه برنامه، هر معامله ای که در EUR انجام می شود، می تواند به 21 کشور ارسال شود و در عین حال، پرداخت های ایالات متحده به ایالات متحده تحویل داده می شود.

Sigga Sigurdardottir، سرپرست مشتری و نوآوری در سانتاندر، در یک اطلاعیه قبلی اعلام کرد که برنامه بر اساس ابزار Ripple است.

“نیاز به مالی از ارائه یک پوند فیزیکی در جیب یا کارت خود در کیف پول خود، جایی که شما تا به حال پرداخت، به یکپارچه در یک زندگی جدید، همیشه در ارتباط است، تکامل یافته است.

“در سانتاندر، ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بانکداری ما ساده، شخصی و عادلانه است و بر این باور است که تکنولوژی بلاکچین جدید یک نقش تحول پذیر در راه رسیدن به اهداف ما و بهتر برای خدمت به مشتریان ما، اضافه کردن ارزش با ایجاد گزینه های بیشتر و راحتی” بازی می کند. “

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *