ریپل

سخنرانی رئیس جمهور اسبق آمریکا در کنفرانس خبری ریپل

Affiliate

بر اساس گزارش روز 31 ژوئیه Ripple، Ripple در کنفرانس فناوری های پرداخت جهانی، Swell، ریپل این کنفرانس را با سخنرانی  42 ساله رئیس جمهور ایالات متحده بیل کلینتون آغاز خواهد کرد.

ژنرال پینگ، مدیر کل شورای اقتصادی و مشاوره تحت هر دو ریاست جمهوری کلینتون و اوباما، تحت نظارت ژنرال کلینتون، رئیس جمهور سابق رئیس جمهور کلینتون و پرسش و پاسخ در سان فرانسیسکو است.

در پست وبلاگ یادآوری می شود که پرزیدنت کلینتون، رئیس جمهور پیشین، در “دوره ای از رشد شدید و پذیرش اینترنت، شکل دادن به آنچه که امروز” است، کمک می کند و همچنین فناوری های جدید را در اختیار جوامع فقیرنشین قرار می دهد.

Ripple یادآور می شود که فناوری های امروز مانند دارایی های دیجیتال و Blockchain چالش هایی مشابه رشد اینترنت در دهه 1990 را نشان می دهند؛ چرا که هر دو پدیده نیاز به تعادل سیاست بین ریسک پذیری و امکان نوآوری دارند.

Cryptocurrencies و سیاست در این سال همواره نزدیکتر شده اند، همانطور که رگولاتورهای های آمریکا شروع به فراخوانی تنظیمات بیشتری از بخش رمزنگاری کرده اند. شرکت های رمزنگاری تمرکز بیشتری را به سیاست نیز تحمیل کرده اند. اسنادی که اخیرا منتشر شده نشان می دهد که Coinbase بزرگترین رمز عبور U.S. و کیف پول، کمیته عملیات سیاسی خود (PAC) را تشکیل داده است، که به طور بالقوه می تواند کمک های مالی را برای کمپین های رمزنگاری مهیا کند.

در سال 2016، بیل کلینتون اولین بیت کوین (BTC) خود را در قالب یک سکه فیزیکی از کارآفرین کریپتو، مت رازک – که همچنین کیم کارداشیان مشهور کیم کارداشیان فیزیکی مشابه در اوایل این هفته در مسابقات پوکر خیرخواهانه بود، دریافت کرد.

مبع : کوین تلگراف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *