کسب درآمد از ایردراپ ها(Airdrops)

airdrop _ ایردراپ

ایردراپ چیست؟ایردراپ یا Airdrop در دنیای کریپتو کارنسی به معنای پول رایگان هست!

در “کانال تلگرام جابکده به آدرس @Jobkadecom ” به معرفی ایردراپ و بونتی های جدید و مباحث جامع آموزشی مربوطه پرداخته خواهد شد. با پیوستن به این کانال، تا حد زیادی از مراجعه به سایر منابع مشابه بی نیاز خواهید بود. چرا که تیم “جابکده” به هدف بهره مندی عمومی از ایردراپ و بونتی های ارزشمند پیش رو ،که از جهات مختلف قابل توجه باشند، به مطالعه و بررسی منابع و مراجع مختلف و سنجش موارد معرفی شده در این منابع پرداخته و بهترین و ارزشمندترین گزینه ها را انتخاب و در کانال ارائه مینمایند.

پیش درآمدی بر ایردراپ ها:
ایردراپ چیست ؟
ایردراپ به معنی ساده، به کسب رایگان ارزهای دیجیتال گفته می شود. ایردراپ ها معمولا توسط شرکت های نوظهور و ارزهای دیجیتال جدید انجام می شود و شامل ارزهای دیجیتال قدیمی و مشهور نمی شود.

دلایل انجام ایردراپ توسط کمپانی ها چیست ؟
دلیل اصلی انجام ایردراپ توسط استارت آپ ها، تبلیغات و جذب سرمایه گذار است! در همین حال که این مطالب نوشته می شوند صدها ارزدیجیتال در مارکت وجود دارد که بسیاری از آنها به دلیل عدم تبلیغات مناسب، به موفقیت نرسیده و طرفدار بسیار کمی دارند.
بنابراین استارت آپ های جدید برای شروع به کار و فروش توکن های خود (ico) نیاز به تبلیغات گسترده دارند. چه تبلیغی بهتر از یک ایردراپ ؟

چگونه ایردراپ را دریافت کنیم ؟
استارت آپ ها و شرکت هایی که که اقدام به راه اندازی ایردراپ میکنند، در ازای اهدای ارزدیجیتال رایگان به شما، چند کار ساده طلب میکنند. همچون دنبال کردن شبکه های اجتماعی آنها.

برای شرکت به چه چیزهائی نیاز داریم؟
-داشتن کیف پول جهت دریافت ارزها (در عموم موارد کیف پول و شماره حساب اتریوم کفایت می نماید. در ادامه مطالب روش ساخت کیف پول اتریوم را ارائه خواهیم کرد) ، دقت کنید که شماره حساب به هیچ وجه نباید از صرافی ها باشد.
-داشتن یه حساب ایمیل معتبر همچون Gmail
-عضویت و فالو کردن شبکه های اجتماعی آنها همچون تلگرام ، توییتر و فیسبوک
نکته: جهت عضویت در کانال تلگرام اکثر گروههای میبایست از شماره ای غیر از شماره ایران استفاده نمائید (راهکار ساده است؛ 1- به راحتی میتوان از طریق یک سرچ ساده در گوگل و از طریق نرم افزارهای مربوطه یک شماره مجازی داشت 2-از وبسایتهایی که اینگونه خدمات را ارائه میدهند با قیمت بسیار پائین تهیه نمود)

آیا ایرداپها ارزشمند هستند؟
به طور کلی و در صورت انتخاب درست “بلی” ارزشمند هستند. البته اگر در ایرداپ و یا بونتی های معتبر و با ارزش مشارکت نمائید.

پس از شرکت در ایردراپ، ارزها چه زمانی ارسال خواهند شد؟
برخی از پروژه ها سریعاً ارزها را به حساب شما واریز میکنند. برخی پس از مدت کوتاهی و در مواردی پس از چند ماه ارزها ارسال خواهند شد.

توکن و یا کوینهای دریافتی (به طور ساده همان ارزهای دریافتی) به چه کار خواهند آمد؟ یا به عبارتی چه استفاده ای خواهند داشت؟
پس از دریافت ارزهای مذکور، شما قادر خواهید بود آنها را در صرافیهای آنلاین (که تعداد آنها کم هم نیستند) به یکدیگر تبدیل نموده و در واقع به فروش برسانید. و یا بطور مستقیم به اشخاصی که متقاضی خرید هستند واگذار نمائید.

بونتی چیست؟
بونتی یا همان پاداش یکی از روش‌های کسب درآمد در قلمروی ارزهای دیجیتال است. مشابه ایرداپ شما با انجام پاره ای از کارها از استارت آپ ها و شرکت های مذکور پاداش در یافت خواهید کرد تفاوت در این است که دربونتی ها کارهای درخواستی تخصصی تر خواهند بود (به عنوان مثال نوشتن مقاله و معرفی پروژه، ترجمه وایت پیپر و مقالات پروژه، اخذ مدیریت کانالهای تلگرامی و….).

چگونه ایردراپ (Airdrop

ها را دریافت کنیم؟

 

خوب همانطور که برای دریافت پول به حساب بانکی نیاز دارید برای دریافت این توکن های رایگان به یک کیف پول الکترونیکی نیاز دارید ، بهترین سایت ساخت کیف پول رایگان سایت https://www.myetherwallet.com میباشد که در پایین صفحه نحوه ساخت آن توضیح داده شده ، دقت کنید که آدرسی که وارد میشوید دقیقا همین سایت باشد و ترجبحا آنرا بوک مارک کنید تا در دام های فیشینگ گرفتار نشوید .

 

برای شرکت در ایردراپ ها باید از شماره مجازی کشوری به جز ایران استفاده کنید

ساخت شماره مجازی توسط نرم افزار TextNow :

1 – ابتدا نرم افزار TextNow کنید  و روی گوشی خودتان نصب کنید.

—> دانلود TextNow (برای گوشی اندروید) 

—>(دانلود برای گوشی ایفون)

2 – اکنون باید در نرم افزار ثبت نام کنید که می توانید از طریق اکانت فیس بوک باشد و یا اکانت بسازید.
3 – در مرحله بعد اگر از شما Area cod خواست شما یه عدد سه رقمی مثلا 988 یا 865 وارد کنید و به مرحله بعد بروید !

4 – اکنون در بخش Profile می توانید شماره مجازی خودتان را مشاهده کنید !
5 – اکنون در تلگرام یا هر نرم افزار دیگری باید ثانیه شمار تمام شود و منتظر تماس صوتی باشید !

 یکی از راه های بدست آوردن توکن های بانتی و ایردراپ سایت بانتی هایو است :

1.ابتدا وارد این سایت شوید و ثبت نام کنید . 

2.بر روی منوی بالا گوشه سمت راست کلیک کنید و setting را انتخاب کنید.

ایردراپ

3.در قسمت setting اکانت شبکه های اجتماعی خود را جهت شرکت در بانتی ها و ایردراپ ها وارد کنید (جهت شرکت در ایردراپ ها اتصال اکانت تلگرامی که با شماره ای غیر از شماره ایران ساخته شده باشد الزامی است!)

ایردراپ

4.در قسمت wallet آدرس کیف پول اتریوم myetherwallet خود را وارد کنید جهت دریافت توکن ها .

airdrop

 

5.وارد قسمت airdrops در منوی بالا سمت چپ شوید.

aairdrops

6.از ایردراپ های مشخص شده بر روی هر کدام که هنوز فعال است کلیک کنید جهت دریافت توکن های آن.

ایردراپ

7.پس از کلیک بر روی ایردراپ مورد نظر قوانین آن را خوانده و در گروه های تلگرامی خواسته شده عضو شوید با همان اکانت تلگرامی که به سایت متصل کرده اید ، سپس تیک موافقت با قوانین را بزنید .

ایردراپ

راهنمای شرکت در بانتی های bountyhive : 

 

سایت معرفی شده قسمت دیگری نیز با عنوان بانتی دارد که در صورت تمایل میتواند در آن نیز شرکت کنید ، دقت کنید که محدودیتی در شرکت در ایردراپ ها و بانتی های بانتی هایو وجود ندارد و هرچه بیشتر شرکت کنید توکن های بیشتری را بدست می آورید!

 

مراحل شرکت در بانتی های bountyhive :

 

 

1.از قسمت بالا گزینه campaigns را انتخاب کنید. 

 

 

بانتی هایو

 

 

 

در مرحله بعد کمپین های فعال را مشاهده میکنید ، بر روی هر کدام که هنوز ظرفیت دارد کلیک کنید.

(دقت کنید که کمپین های بانتی هایو به دلیل استقبال زیاد در ظرف چند ساعت پر می شوند، پس بهتر است درکانال تلگرامی آنها به نشانی https://t.me/bountyhive عضو شوید تا به محض اعلام کمپین جدید به سرعت در آن عضو شوید!)

بانتی هایو

 

در مرحله بعد انتخاب کنید که در کدام کمپین میخواهید عضو شوید(فیس بوک ، توییتر ، ردیت یا ….) ، بیشترین پاداش را کمپین translation دارد ، در صورتی که به زبانی به جز فارسی و انگلیسی تسلط دارید حتما از توانایی خود در ترجمه استفاده کنید!

بانتی هایو

 

اثبات واریز : 

 

تعدادی از دوستان راجع به واقعی بودن این سایت و واریزی های آن سوال داشتند ، ما هم عکس واریز یکی از توکن های بانتی هایو را پیوست کردیم ، کمپین دروپال که در زمان نوشتن این متن هر 1drop=0.005$ ارزش دارد ، البته قیمت هر drop روزی 0.008$ نیز بوده است و به زودی به قیمت قبلی برمی گردد.(ارزش توکن های واریز شده dropil در زمان نوشتن این متن 35.5$ می باشد)

بانتی هایو

راهنمای ساخت کیف پول myetherwallet

اگر می خواهید کیف پول جدیدی ایجاد کنید، تنها کافی است به وب‌سایت MyEtherWallet بروید و با انتخاب یک رمز عبور قدرتمند، بر روی گزینه Create New Wallet (ایجاد کیف پول) کلیک کنید. دقت داشته باشید که حتما آدرس (MyEtherWallet.com) اصلی این سایت را در مرورگر وارد کنید و برای ورود به سایت از گوگل استفاده نکنید. بعضی افراد سودجو با ساخت آدرس های تقریبا مشابه ،‌ کیف پول های غیر معتبری با همین نام ایجاد کرده اند.

مرحله دوم : در این مرحله کیف پول ساخته شده و حالا باید فایل keystore کیف پول خودتان را دانلود و ذخیره کنید. با این فایل و پسوردی که برای آن انتخاب کردید می توانید کیف پولتان را اجرا کنید و در انواع نرم افزارها به مبالغ کیف پولتان دسترسی داشته باشید. از این فایل تعداد زیادی کپی بگیرید و آن را گم نکنید زیر در صورت مفقود شدن قابل دریافت مجدد نخواهد بود. این فایل را برای کسی ارسال نکنید. داشتن این فایل به همراه پسوردش به منزله در اختیار داشتن تمام دارایی اتریوم و توکن های کیف پول ساخته شده شماست. پس از دانلود فایل keystore روی I understand, Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله سوم : در این مرحله کلید خصوصی یا Private key کیف پول ساخته شده، به شما نمایش داده می‌شود. در صورت فراموشی پسورد یا گم کردن فایل keystore، با کلید خصوصی می توانید به والت دسترسی پیدا کنید . کلید خصوصی خود را در یک مکان امن یادداشت کنید. به هیچ عنوان این کلید خصوصی را با کسی به اشتراک نگذارید. با داشتن کلید خصوصی می توانید کیف پول ساخته شده را در همه برنامه های کیف پول فراخوانی و مبالغ را کنترل کنید. پس از ذخیره کلید خصوصی روی Save Your Address کلید کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله چهارم : پس از طی کردن این مراحل، حالا برای مشاهده آدرس کیف پول خود می توانید کیف پول خود را با یکی از چند روش موجود در سایت باز کنید و وارد آن شوید ، به طور مثال با داشتن Private key  و انتخا آن گزینه میتوانید .ارد کیف پولتان شوید و دارایی هایش را مشاهده کنید.

 

خوب پس از ساخت کیف پول آدرس عمومی آن را یادداشت کنید(آدرسی که با 0 شروع میشود) و برای دریافت توکن ها از آن استفاده کنید ، به همین راحتی!تبریک میگم شما صاحب یک کیف پول رایگان و امن هستید!

با توجه با اینکه ایردراپ ها دارای تاریخ انقضا هستند یعنی بعد از مدتی بسته میشوند و دیگر توکن ارائه نمیدهند پیشنهاد میشود این صفحه را بوک مارک کنید و روزانه بازدید کنید تا قبل از منقضی شدن آنها بتوانید شرکت کنید .

 

41 thoughts on “کسب درآمد از ایردراپ ها(Airdrops)

     1. با سلام
      هم اکنون توکن های rego را واریز کردند بقیه هم را واریز می‌کنند، خیر اطلاع نمیدن زمان واریز، باید والتتون رو چک کنید.

  1. با سلام
   متاسفانه سایت tokendrops هک شد و هکرها آدرس والت ها رو به نام آدرس والت خودشان تغییر داده بودند ، به همین دلیل معرفی این سایت را دیگر به صلاح نمی دانیم ولی خوشبختانه سایت bountyhive تا کنون خوب عمل کرده و هک نشده در ضمن با توکن stox قراداد همکاری امضا کرده است .

  1. با سلام
   فقط جهت ساخت تلگرام می‌بایست از شماره خارجی استفاده کنید چون تلگرام اجازه شرکت در گروه های خارجی را با شماره ایران نمی‌دهد، ساخت فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی با شماره ایران مشکلی به وجود نمی آورد هرچند آنها هم می‌توانید با شماره مجازی بسازید.

 1. سلام خسته نباشید.متاسفانه برنامه textnow کار نمیکند.برای وارد شدن باید یع جیمیل بغیر از ایران داشت چرا که برای ثبت نام جیکیل خارجی هم باید شماره موبایل خارجی داشت.لطفا راهنمایی بفرمایید و ایا نرم افزار دیگه ای موحود است؟ ممنون.یه سوال هم داشتم اگر با تلگرام اکانت معمولی وارد بشیم بونتی هایو قبول نمیکنه یا بن میکنه مارو؟

  1. با سلام ، میتونید از برنامه های textme یا textplus استفاده کنید ، با تلگرامی که با شماره ایران ساخته شده باشد نمی توانید در گروه های خارجی عضو شوید و این موضوع باعث میشود شما نتوانید توکن های خود را دریافت کنید اگر در کانال تلگرام ایردراپ ها عضو نشوید .

 2. سلام من توی هرکدوم ایردراپ ها که میرم لینک تلگرامشو که کلیک میکنم میگه همچین یوزری وجود نداره . چرا ؟ چیکار باید کرد ؟ ممنون میشم یه آموزش تصویری کامل بزارین

 3. سلام، خسته نباشید، من در سایت بانتی ثبت نام کردم ولی نمیزاره فعالیت کنم، میگه باید حسابتو فعال کنی و ایمیل و شماره موبایل و پاسپورت میخواد، میخواستم بپرسم رونداش این شکلی هست؟؟؟

  1. با سلام و درورد ، برای بعضی از airdrop ها میبایست تایید هویت انجام دهید ، که این کار توسط برنامه civic درون وبسایت bountyhive انجام میشود .

  1. با سلام ، میتوانید از نرم افزار 2ndline به جای جایگزین استفاده کنید برای دریافت شماره مجازی که از گوگل پلی و یا اپ استور قابل دانلود است .

 4. سلام این کار ارزششو داره که این مراحل رو بریم یا مثله سایت های کلیکی یه؟چقدر میشه ازش درامد کسب کرد؟و اینکه میشه همزمان وارد چندتا کمپین ایردراپ یا بانتی شد؟

  1. با سلام ، با توجه به ارزش دلار در برابر ریال ، بله کاملا ارزش دارد مگر اینکه شما ثروتمند باشید ، در ایر دراپ ها و بانتی ها میتوان شرکت کرد و همانطور که در بعضی پست ها گفته شده بعضی بانتی ها میتوانند بالای 1000$ سود داشته باشند ، بله میتوان همزمان در چند بانتی و ایردراپ شرکت کرد.

  1. پیشنهاد می‌شود در کانال تلگرام ما به نشانی t. Me/Jobkadecom برای اطلاع از جدیدترین بانتی ها و ایردراپ های اصلی عضو شوید.

 5. سلام
  یه کانال تلگرامی یا یه سایت جهانی میخواستم که بتونم صحت ایردراپ ها رو تو اونجا بررسی کنم
  همچین چیزی وجود داره؟

  1. با سلام
   سایت ها و کانال های خارجی زیادی در زمینه معرفی ایردراپ ها هستند ولی متاسفانه معمولا بیشتر ایردراپ ها اسکم هستند و فهمیدن این قضیه کار راحتی نیست، ما در این سایت سعی می‌کنیم که معتبر ترین ها و آنهایی که حداقل به یک اکسچنج اضافه شده و یا حتما اضافه می‌شوند را معرفی کنیم، دنبال کردن کانال تلگرام ما به آدرس @Jobkadecom به شما کمک می کند در جریان معتبرترین ایردراپ ها قرار بگیرید.

 6. با سلام
  من در جند ایردراپ با اکانت اصلیم در تلگرام شرکت کردم (شماره ایرانم)
  می خواستم بدانم که مشکلی ایجاد می شود چون با موفقیت تمام کارهاشو انجام دادم
  با تشکر از راهنمایی شما

 7. با سلام به دوستان ، این ایر دراپ به تازگی راه افتاده حداقل برداشت اون 5000 ساتوشی هست و در روز می توان در حدود 2000 ساتوشی از اون گرفت (حدود 30 تا 40 دقیقه زمان می خواد). به نسبت خیلی ساده تر هم هست. در قسمت لینک های کوتاه هم معمولاً هر چند بار یکبار کپچا می خواد. در یافت هم ازش داشتم و درسته.
  لطفاً از لینک زیر برای ثبت نام استفاده کنید
  https://clickbits.io

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *